Jak zyskać 100 zł tylko dzięki temu, że zostałeś przedsiębiorcą?


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kapusta/domains/xn--pomysnabiznes-0hc.com.pl/public_html/wp-content/plugins/adsense-daemon/Adsense-Daemon.php on line 243

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kapusta/domains/xn--pomysnabiznes-0hc.com.pl/public_html/wp-content/plugins/adsense-daemon/Adsense-Daemon.php on line 243

Jak zyskać 100 zł tylko dzięki temu, że zostałeś przedsiębiorcą? Nie będzie to podchwytliwa oferta bankowa, gdzie oferują Ci płacenie za Ciebie ZUSu przez rok. Na takie oferty trzeba szczególnie uważać, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie da Ci 3600 zł na rok nie chcąc od Ciebie nic w zamian. A w zamian nie tyle zyskasz te pieniądze, ale stracisz na korzyść banku o wiele więcej. Dlatego też ważne jest czytanie regulaminu każdej promocji jaką kuszą nas wszechobecne reklamy. Warto też kierować się opinią internautów na temat danej promocji czytając tematyczne fora.

Dobrze, ale ja nie o tym miałem dziś napisać. Otóż dostałem przed kilkoma dniami list od Makro. To taki sklep – hurtownia dla przedsiębiorców, podobnie jak Selgros. Wyrabiając u nich kartę na swoją firmę dostajesz bon towarowy w wysokości 50 zł. Przyznaję, że z tej oferty skorzystałem już jakiś czas temu w przypadku Selgros i wyrobiłem sobie ich kartę. Wiem, że to nie są wielkie pieniądze, ale na jednorazowe zakupy można zawsze się wybrać i kupić coś do żarcia zmniejszając kwotę zakupów o 50 zł. A jeść trzeba, bo jak nie tam to kupiłbym te same towary w innym sklepie. Jeśli przyjąć, że wyrobienie karty w jednym okienku i zrealizowanie bonu w drugim zajęło maksymalnie 10 minut to wychodzi całkiem niezła stawka godzinowa. Kto nie chciałby dostać 50 zł za 10 minut pracy lub inaczej patrząc – 300 zł za godzinę?

Więc dobrze, to był Selgros. O robieniu tego samego triku w przypadku Makro jednak nie myślałem. Ale skoro przysłali mi list z zaproszeniem i bonem na 50 zł to jak nie skorzystać, skoro sami się pchają?

bon na 50 zł

Tym sposobem ujawniłem Wam jak zyskać 100 zł dzięki temu, że zostaliście przedsiębiorcami. Jeśli ktoś zna inne hurtownie oferujące bony towarowe na pierwsze zakupy to proszę o cynk w komentarzach. Za informacje o wszelkich innych sposobach jak oszczędzić oraz zyskać tu i tam prowadząc działalność gospodarczą również będę wdzięczny. Skrupułów mieć w tym przypadku nie można, zwłaszcza patrząc na to jak grabi nas państwo. Okazuje się bowiem, że składki, które płacimy do ZUS wcale nie są naszą własnością. A czy ktoś kto prowadzi firmę nie potrafiłby lepiej zainwestować tych kilkuset złotych zamiast oddawać je co miesiąc do utylizacji? Jeśli wierzysz, że na pewno dostaniesz państwową emeryturę to poczytaj tutaj. W tej kwestii trzeba zachować sporą dawkę sceptycyzmu nawet zakładając, że składki płacić będziesz przez ustaloną ilość lat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Jak zyskać 100 zł tylko dzięki temu, że zostałeś przedsiębiorcą?, 9.0 out of 10 based on 6 ratings

Comments are closed.