Promocje dla nowych przedsiębiorców


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kapusta/domains/xn--pomysnabiznes-0hc.com.pl/public_html/wp-content/plugins/adsense-daemon/Adsense-Daemon.php on line 243

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kapusta/domains/xn--pomysnabiznes-0hc.com.pl/public_html/wp-content/plugins/adsense-daemon/Adsense-Daemon.php on line 243

Promocje dla nowych przedsiębiorców bywają różne. Co prawda tuż po zarejestrowaniu działalności gospodarczej Twoja skrzynka na listy nie zacznie nagle pękać w szwach, ale kilku propozycji handlowych i niezamówionych ofert możesz uświadczyć. Jestem ciekaw co działoby się na mojej skrzynce e-mailowej, gdybym podał we wniosku CEIDG-1 swój adres poczty elektronicznej. Trudno mi powiedzieć czy byłoby warto go tam opublikować, bo istnieją promocje prawdziwe oraz promocyjne pułapki.

Rzućmy okiem na jedną z nich. Będzie to oferta banku często prezentowana w blokach reklamowych w telewizji i firmowana przez znanego aktora, który porzucił sztukę filmową sprzedając duszę i ciało na wyłączność za niebagatelną, jak można się domyślać, garść srebrników.

promocje dla nowych przedsiębiorców

Wszystko pięknie i za 0 zł, ale jak to bywa przy kontach firmowych pewien procent z przelewów przychodzących trafia na konto banku. Przedsiębiorca, jak to przedsiębiorca, zarabiać nie musi, ważne żeby bank miał z czego się utrzymać. Nie skusiła mnie nawet pieczątka, wizytówki firmowe i pendrive o mega pojemności 4 GB. A nie skusiła dlatego, że konto, niefirmowe w dodatku, założyłem jeszcze przed złożeniem wniosku o wpis do rejestru przedsiębiorców. Zakładam, że dane o tym, że założyłem firmę bank zdobył z tego samego źródła z jakiego korzystają oszuści nabierający przedsiębiorców na płatny wpis w swoich rejestrach. Chodzi oczywiście o ogólnie dostępną bazę na stronie firma.gov.pl, gdzie można np. sprawdzić kto danego dnia i w jakim mieście założył działalność gospodarczą. Jeśli chodzi o promocję na konto firmowe to otrzymałem również telefon od przedstawicielki banku, w którym mam konto osobiste, czyli mbanku. Ci również, choćby nie wiem jak się starali to nie byli w stanie mnie przekonać do swojej oferty. A to z tej prostej przyczyny, że jak już wspomniałem, o koncie bankowym pomyślałem zawczasu. Poza tym Pani w słuchawce mówiła takim tonem jakby chciała mnie uśpić, a nie zachęcić do skorzystania z promocji dla nowych przedsiębiorców.

Na banki i ich oferty spuśćmy zasłonę milczenia, ale ciekawsze są oferty innych przedsiębiorców, ludzi jadących na tym samym wózku co i my. Otóż dostałem też taką ofertę:

promocja tuszów dla przedsiębiorców

I z tej oferty z kolei zamierzam skorzystać, jak tylko skończy się tusz w moim Brotherze. No, Panie Grzegorzu D. – liczę, że dotrzymasz słowa i 50% zniżka nie okaże się tylko mrzonką.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Promocje dla nowych przedsiębiorców, 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Comments are closed.